Advertiesment:

Rootsi Big Brother´i telesarja võistlejaid kahtlustatakse narkootikumide kasutamises

Uimastite kasutamise seadused muutuvad aina rangemaks. Väga harva pääseb trahvita, kui oled tarbinud narkootilisi aineid. Rootsi Big Brotheri saate suurimat peavalu valmistabki uimastite tarbimine, kirjutatakse Iltalehes.

Rootsi Big Brother´i telesarja võistlejaid kahtlustatakse narkootikumide kasutamises. 

Big Brotheri saatest on lahkunud juba neli kummalise käitumisega osalejat, ilma, et neid oleks välja hääletatud. Kahtlustatakse, et nad kõik on seotud uimastitega.

Rickard Anderson ja tema tüdruksõber Ebba Berglund kõrvaldati märtsi alguses Rootsi Big Brother´i majast, kuna oldi kindel, et paar on uimastite mõju all. Segaselt käituv Anderson viidi kohe haiglasse läbivaatusele.

Vaid paar päeva hiljem hakkas järgmine võistleja kummalist juttu ajama. Ta ei olnud maganud kaks päeva.

Ka riigi politsei kahtlustab, et võistlejate imelik käitumine ja see, et osad kurdavad une puuduse üle, viitab uimastite kasutamisele. Uimastite kasutamist kahtlustatakse vähemalt kahe võistleja puhul.

Politsei alustab uurimist, kui saab konkreetse vihje narkootiliste ainete kasutamise kohta. Halvimal juhul võib asi lõppeda sellega, et uurimise ajaks suletakse kogu BB-maja, mis omakorda oleks saatetootjatele väga kahjulik.

 

Loe lisaks:

Soome Big Brotheri seitsmes hooaeg algab sügisel uue hooga. Algas registreerimine!

Incorrect URL attribute defined
Tags assigned to this article:
Big BrotheriEbba BerglundRickard Anderson

error:

Copyright © NordenBladet 2008-2019 All Rights Reserved.
Scandinavian / Nordic news and info in English.
Nordic News Service & Link Directory